Запчастини

Діяльність нашої компанії не обмежується поставкою нової спецтехніки та сервісним супроводженням.

Паралельно компанія проводить постачання оригінальних запасних частин до окремо взятої одиниці техніки того чи іншого виробника. Наявність складів запасних частин оригінального виробництва та якісних витратних матеріалів  – є запорукою надійної безперебійної експлуатації Вашої техніки для забезпечення своїх технічних потреб.

Поставка оригінальних запасних частин відбувається по прямим контрактам імпорту, безпосередньо з виробником, що мінімізує час та фінансові витрати наших клієнтів.

Придбати або замовити запасні частини Ви можете, звернувшись до фахівців нашого підприємства, за реквізитами, вказаними у розділі «Контакти»

Навіть, якщо спецтехніка, яку ви придбали раніше, та не в нас, а в будь якого іншого постачальника, це не є підставою для відмови у замовленні оригінальних запасних частин.

Ми з свого боку, приймемо всіх зусиль для задоволення Ваших технічних потреб!

P.S. Також інформуємо Вас, що на залишках складів нашого підприємства є асортимент запасних частин до бульдозерів на базі чтз: Т-130, Т-170, Б-10 та їх аналогів. Перелік запасних частин доступний для скачування у файлі pdf.

Залишки по регіонах

Приємних та вигідних вам замовлень!

© Спецзапчасть - торгова компанія
Розробка сайту. "WEBs STUDIO", 2022