Техніка Fae

FAE є світовим лідером у розробці та виробництві головок для тракторів, екскаваторів, міні-навантажувачів, спеціальної техніки та гусеничної техніки для лісового господарства, сільського господарства, доріг та операцій з розмінування. Маючи в асортименті понад 90 продуктів і 400 моделей, FAE здатна задовольнити найрізноманітніші потреби клієнтів. Асортимент головок FAE включає лісові мульчери, фрези, фрези для пнів, каменедробарки, стабілізатори та багатофункціональні головки. Гусенична техніка, яку ми пропонуємо, включає гусеничну техніку з кабіною, а також радіокеровану гусеничну техніку.

FAE зосереджується на технологічних інноваціях і якості конструкції, щоб забезпечити максимальну продуктивність і надійність своїх машин.

Штаб-квартира компанії розташована в північній Італії, у Фондо (Тренто), заснована в районі, де FAE була заснована в 1989 році. Виробництво, продаж, післяпродажне обслуговування та розповсюдження запасних частин гарантовано через наші 4 виробничі майданчики, керівник офіс, 6 комерційних відділень і мережа офіційних дилерів по всьому світу.

Лісові мульчери

Лісові фрези

Самохідні мульчери

© Спецзапчасть - торгова компанія
Розробка сайту. "WEBs STUDIO", 2022